Koberce PVC

Bytové a zátěžové koberce splňují vysoké nároky na kvalitu

Kvalita a užitné vlastnosti, kterých koberce a PVC v dnešní době dosahují, jsou mnohem vyšší, než jak tomu bylo u podlahových krytin ještě v době nedávno minulé. Bytové a zátěžové koberce jsou vysoce odolné proti opotřebení, koberce jsou dodávány ve variantě nehořlavé a antistatické, dobře tlumí kročejový hluk, jsou ošetřeny tak, že poskytují ochranu proti nadměrnému znečištění. Koberce a PVC se vyznačují výbornou tepelnou izolací a jsou vhodné i pro vytápěné podlahy.

Prodej koberců za výhodné ceny

Cena za bytové a zátěžové koberce dodávané firmou LESK je velmi příznivá – ve střední kategorii lze pořídit takové koberce již v ceně od 133,- Kč/m2. Zátěžové koberce Praha jsou opatřeny ochrannými vlákny, která odpuzují pevné i kapalné nečistoty, proto je možné většinu skvrn odstranit vodou. Koberce Praha jsou určeny nejnáročnějším zákazníkům, samozřejmostí proto jsou atesty na kolečkové židle, antistatiku a nehořlavost.

Bytové koberce

Bytové koberce s běžnými vlastnostmi v ekonomické třídě již od 133,- Kč/m2 v široké škále barev, cen a šíří až po nejluxusnější bytové koberce, které jsou opatřeny speciální úpravou, poskytující ochranu koberce proti zašpinění.

Luxusní bytové koberce s vysokými nároky na kvalitu a praktičnost, odolné proti opotřebení se speciálními vlastnostmi uspokojí každého zákazníka.

Další bytové, zátěžové a luxusní koberce, které nenajdete ve fotogalerii si můžete přijít vybrat do naší objednávkové kanceláře.

Zátěžové koberce

Zátěžové koberce ve střední kategorii již od 134,- Kč/m2. Prodej luxusních zátěžových koberců poskytujících ochranný systém proti zašpinění. Protišpinivá úprava je zabudovaná již při výrobě krytiny do vlákna, odpuzující pevné i kapalné nečistoty a proto lze většinu skvrn odstranit vodou.

Zátěžové koberce do silně namáhaných prostor jsou určeny pro nejvyšší extrémní zátěž a musí uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Atesty na kolečkové židle, antistatiku a nehořlavost.

Další bytové, zátěžové a luxusní koberce, které nenajdete ve fotogalerii si můžete přijít vybrat do naší objednávkové kanceláře.

Linolea (PVC)

PVC je zárukou zdravého a čistého prostředí

Linolea (PVC) jsou součástí moderního životního stylu a vzhledem k cenové dostupnosti se těší mezi uživateli značné oblibě. Vinylové podlahoviny (PVC) jsou ceněny hlavně díky snadné údržbě, velmi dobré tepelné a zvukové izolaci a široké paletě dekorů, ve které jsou nabízeny. V posledních letech stoupá zejména prodej luxusních zátěžových koberců a linolea imitujícího dřevo, dlažbu či mramor.

Vinylové podlahoviny (PVC) patří k charakteru moderního životního stylu. Jsou cenově dostupné, zpříjemňují bydlení, zaručují zdravé a čisté prostředí, tepelně a zvukově izolují, velmi dobře se udržují a vyrábějí se v široké paletě dekorů.

PVC je tradiční krytina s velkou variabilitou složení, barevného provedení, v různých tloušťkách a druzích s možností aplikace v bytové výstavbě i jako zátěžové krytiny nebo pro speciální použití v nemocnicích a dále.

V posledních letech nastal velký vzestup ve výběru dekorů, které dokáží věrně imitovat jak dřevěné, plovoucí tak i dlažbové, mramorové podlahy.

Firma LESK - malování pokojů, malířské práce Praha

malování kanceláří Praha, omyvatelné tapety, vinylové tapety, malířské barvy, úklid praha, natěračské práce, linoleum, tapety na stěnu, nátěry fasád, tapety, koberce, hodinový manžel, dětské tapety, levné koberce, tapetáři Praha, dětský koberec, tapety do koupelny, carpet design, malování pokojů, vymalování pokoje, tapety Praha, levné koberce, malíři pokojů praha, hodinová manželka, malíři Praha, zátěžové koberce, malířské práce Praha, úklid kanceláří Praha, pokládka koberců, benátský štuk, vymalování bytu, tapetování, hodinový manžel Praha, linoleum cena, tapetování, PVC, malířské práce ceník, samolepící tapety, bytové koberce, vinylové podlahoviny, tapetovací práce Praha, malířské potřeby

Doporučujeme: malíři Praha, malování kanceláří Praha, malířské práce, malířské práce Praha, malování bytů, malování kanceláří, tapetování, tapetovací práce Praha, natěrač, natěračské práce, natěračské práce Praha, úklidové práce Praha, koberce Praha, bytové koberce, kladení koberců PVC, pokládka koberců PVC, pokládka podlah, malování pokojů Praha, malování bytů Praha, hodinový manžel, hodinová manželka
Jan Kolář tvorba webových stránek správa stránek Písek